Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 28%
COBBYS PET AIKO HYPOALLERGENIC SHAMPOO 1l hypoalergénny šampón pre psov

COBBYS PET AIKO HYPOALLERGENIC SHAMPOO 1l hypoalergénny šampón pre psov

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 18.06.2024

Náš kód: 42173

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 28% platí do: 30.06.2024 (Cena za 1ks)
16,78 € 12,08 €

Cena za m.j.:
12,08 €

Popis

Zloženie: Aqua, Sodium Coco-Glucoside Tartrate, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Oat Protein, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol/Benzyl Alcohol/ Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone, Argania Spinosa Oil, Parfum.
Popis vet. prípravku: Žltohnedá číra viskózna kvapalina s kvetinovou vôňou.
Charakteristika: Aktívne zložky vyživujú a upokojujú pokožku. Stará sa o pokožku a srsť bez narušenia prirodzeného obranného systému kože. Aloe Vera hydratuje pokožku, argánový olej je bohatý na Omega-6 esenciálne mastné kyseliny, ktoré stimulujú a regenerujú pokožku, vďaka čomu je pružná a hebká.
Oblasť použitia: Kozmetický veterinárny prípravok. Hypoalergénny šampón pre psy. Odporúča sa najmä pre psy s citlivou pokožkou.
Dávkovanie a spôsob použitia: Šampón zrieďte vlažnou vodou. Bežné odporúčané množstvo je 15 ml šampónu na 10 kg telesnej hmotnosti. Množstvo šampónu potrebné na kúpanie psa nalejte do 0,5 litra vlažnej vody. Pre väčších psov použite 40 - 70 ml do 1,5 litra vody. Pripravený roztok jemne votrite do vopred navlhčenej srsti zvieraťa, až sa vytvorí pena. Následne srsť dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.
Upozornenie: Pred kúpaním psa napojte, aby sa nenapil zo šampónovej vody. Vyvarujte sa tomu, aby sa šampón dostal do očí, uší či úst zvieraťa.
Skladovanie a upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia veterinárneho prípravku a obalu : Skladujte pri izbovej teplote od + 15°C do + 25°C v pôvodnom obale na suchom mieste. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.
Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.
Schvaľovacie číslo: 206/K/22-S

Typ kozmetiky: šampóny
Veľkosť: dospelých
Objem: 1 l
 
 

   Najpredávanejšie