Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

O firme

HISTÓRIA A TRADÍCIA

Spoločnosť COBBYS PET s.r.o. od čias, keď začínala ako malý podnik s niekoľkými predajňami v meste Nové Zámky, vyrástla a stala sa jednou z popredných spoločností v oblasti importu a distribúcie svetoznámych značiek chovateľských potrieb so špecializáciou na akvaristiku, teraristiku a na import kvalitného krmiva pre psov, mačky a ostatných domácich miláčikov na Slovensku. Spoločnosť ďalej expandovala, až prekročila hranice Slovenska. Založená bola dcérska spoločnosť v Českej republike a v Maďarsku. Naša spoločnosť je v súčasnosti distribútorom mnohých svetoznámych značiek krmív a širokého sortimentu chovateľských potrieb a dnes už dobre známej a u zákazníkov obľúbenej vlastnej značky Cobby`s Pet (CP) na území troch štátov EU.

viac

E-SHOP

V našom sortimente nájdete viac než 3.500 produktov pre psov, šteniatka, mačky, škrečky, morské prasiatka, zajace, andulky, kanáriky, korely, veľké papagáje, akváriové ryby, korytnačky, jazierkové ryby. Nezabudli sme ani na náročných kynológov, ktorí u nás nájdu ekonomické, prémiové, super prémiové ako aj holistické krmivá. Špeciálne šampóny pre psov podľa plemien, dentálne pochúťky pre psov holandskej spoločnosti PARAGON. Krmivá vlastnej značky FUMIKO CLASSIC, farebné krmivo FUMIKO HAPPY MIX, krmivo pre šteniatka FUMIKO JUNIOR ako aj konzervy a salámy FUMIKO a NEPTUN. Veľkej obľube sa tešia krmivá MOLY vďaka vyváženému pomeru ceny a kvality. Pre náročných chovateľov ponúkame super prémiové krmivá AIKO a pre najnáročnejších holistické krmivá GOLDEN EAGLE. Samozrejmosťou sú aj šampóny, očné a ušné kvapky, obojky a vodítka pre psov kožené aj automatické značky FLEXI. Pre majiteľov mačiek krmivo granulované  a konzervované krmivo CATTY a pre mačiatka CATTY JUNIOR. Široký sortiment chovateľských potrieb nájdete aj od nášho výhradného dodávateľa PENN PLAX USA ako sú NANO akvária VERTEX a RADIUS, špeciálnu kolekciu výrobkov pre akvaristov s postavičkami z rozprávky NEMO a SPONGEBOB. Široký sortiment krmív pre exotické vtáctvo KIKI, klietky pre drobné hlodavce vlastnej značky RODDY. Naše klietky pre exotické vtáctvo vlastnej značky ako sú napr. ANNA, ELENA, HELGA atď. vás prekvapia farebnosťou, prijateľnou cenou, ale takisto nájdete v našej ponuke aj klietky FERPLAST. Nájdete u nás aj cenovo výhodné a mimoriadne kvalitné akvária značky PACIFIC. Keďže naša spoločnosť je v prvom rade veľkoobchod chovateľských potrieb, ktorá zásobuje tovarom predajne chovateľských potrieb v troch štátoch EU, všetky ponúkané produkty máme k dispozícii priamo na sklade, čo zaručuje mimoriadne krátku dobu dodania.

viac

PREDAJŇA A SKLADY

Nájdete nás vo vlastnom areáli v priemyselnej časti Nových Zámkoch na ulici Budovateľskej č. 2 na ploche 10.000m2. Kompletný sortiment tovaru si môžete prezrieť a zakúpiť v našej vzorkovej predajni chovateľských potrieb na ploche 350m2. Nájdete tu vyložený celý náš jedinečný sortiment uložený do sekcií podľa jednotlivých zvierat. Aby náš sortiment bol dostupný 24 hodín denne celej širokej verejnosti zriadili sme aj internetovú predajňu.

viac