Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

ROYAL CANIN FBN BRITISH SHORT KITTEN 2kg

ROYAL CANIN FBN BRITISH SHORT KITTEN 2kg

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 18.06.2024

Náš kód: 550816533

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
37,56 €

Cena za m.j.:
18,78 €

Popis

Royal Canin Kitten British Shorthair bolo špeciálne prispôsobené potrebám mačiatok do 12. mesiaca a pre gravidné a dojčiace mačky. Počas tohto obdobia majú zvieratá zvýšenú potrebu energie, proteínov, minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. British Shorthair majú veľmi robustnú stavbu kostí a svalov. Aby sa mačiatka počas rastovej fázy dobre vyvíjali, bol obsah proteínu týmto požiadavkám prispôsobený. Vyvážený pomer minerálnych látok a vitamínov a obohatenie L-karnitínom sa postarajú o optimálnu podporu počas vývojovej fázy.
Špeciálne krokety majú tú správnu veľkosť, aby uľahčili britským krátkosrstým mačiatkam príjem potravy a stimulujú ich k intenzívnemu žuvaniu.
Začiatok 2. fázy rastu je poznamenaný rastom stálych zubov:
-Je tvorený trvalý chrup. Ochrana stálych zubov je dôležitým faktorom pre efektívnu zubnú hygienu.
-Vyvíja sa tráviaca kapacita mladej mačky. Niektoré živiny, ako napr. škrob, sú lepšie trávené a zužitkované.
-Rast sa spomaľuje. Štruktúra kostí sa posilňuje, svaly sa vyvíjajú. Spotreba energie je stále veľmi vysoká, ale postupne sa znižuje.
-Rast svalov a kostí: Podpora prispôsobeným obsahom proteínu, vyváženým pomerom minerálnych látok a vitamínov a s L-karnitínom pre štíhlu svalovú hmotu
-Optimálna istota trávenia: Špeciálne zloženie živín (vysoko stráviteľné proteíny a frukto-oligo-sacharidy, repné odrezky) môže podporovať a udržať zdravie tráviaceho traktu
-Posilnenie prirodzenej obranyschopnosti: Synergický komplex antioxidantov (vitamíny E a C, taurín a luteín) a mannan-oligosacharidy podporujú rozvoj imunitného systému u mačiatok
Zloženie:
Hydinové bielkoviny (sušené), ryža, zelenina, živočíšne tuky, kukurica, kukuričný lepok, živočíšne bielkoviny (hydrolyzované), rastlinné vlákna, minerálne látky, repné odrezky, rybí olej, sójový olej, kvasnice, psyllium (semená a šupky; 0,5%), frukto-oligosacharidy, kvasnice hydrolyzát (zdroj mannan-oligosacharidov), olej z boráka lekárskeho, extrakt z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzát kôrovcov (zdroj glukosamínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu).
Dodatkové látky:
Nutričné doplnkové látky:
Vitamín A (28.900 IE/kg), Vitamín D3 (800 IE/kg), E1 [železo] (38 mg/kg), E2 [jód] (3,9 mg/kg), E4 [meď] (7 mg/kg), E5 [mangán] (50 mg/kg], E6 [zinok] (150 mg/kg), E8 [selén] (0,07 mg/kg), L-karnitín (50 mg/kg), konzervačné látky, antioxidanty.
Analytické zložky
bielkovina 38.0 %
surový tuk 20.0 %
hrubá vláknina 2.2 %
popol/popolovina 8.0 %

Kategorie krmiv: prémiové
Gainfree - bez obilnín: nie
Hypoalergický: Výrobca neuvádza
Určenie krmiva: špecifické plemená
Hmotnosť (kg): 2 kg
Aktivita zvieraťa: Rast
Vek zvieraťa: Do 1 roku
Vek mačky: mačiatko
 
 

   Najpredávanejšie