Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 20%
FELIX Soup 6x48g polievky s hovädzím, kuraťom a jahňacím pre mačky

FELIX Soup 6x48g polievky s hovädzím, kuraťom a jahňacím pre mačky

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 26.02.2024

Náš kód: 17546

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 8

 

Akcia 20% platí do: 01.04.2024 (Cena za 1ks)
3,92 € 3,14 €

Cena za m.j.:
10,90 €

Popis

Mäsový výber (hovädzie, kura, jahňa)
Či už pri navodení chuti pred jedlom, alebo ako maškrta medzi kŕmeniami: polievky Felix Soup pre dospelé mačky sú stále pôžitkom a výbornou zmenou k suchému krmivu pre mačky. Balenie obsahuje výber niekoľkých chutných polievok s jemnými kúskami Tieto sa postarajú o pestrosť pri maškrtení Polievky od Felixa sú vyrobené z kvalitných prísad a svojou delikátnou chuťou rozmaznávajú jazýček vašej mačky. Vďaka vysokému obsahu vody môžu prispieť k tomu, že jej vaša mačka dostane v priebehu dňa dostatok. Produkt neobsahuje umelé arómy, farbivá a konzervačné látky. Polievky Felix Soup dostanete v praktických vrecúškach obsahujúcich to správne množstvo pre jednu porciu.
-S hovädzím mäsom
mäso a živočíšne vedľajšie produkty (z toho 4 % hovädzie mäso), rastlinné proteínové extrakty, ryby a rybie droby, minerálne látky, cukor, rastlinné vedľajšie produkty, kvasnice.
-S kuracím mäsom
mäso a živočíšne vedľajšie produkty (z toho 4 % kuracie mäso), rastlinné proteínové extrakty, ryby a rybie droby, minerálne látky, cukor, rastlinné vedľajšie produkty, kvasnice.
-S jahňacím mäsom
mäso a živočíšne vedľajšie produkty (z toho 4 %jahňacie mäso), rastlinné proteínové extrakty, ryby a rybie droby, minerálne látky, cukor, rastlinné vedľajšie produkty, kvasnice.

Vek zvieraťa: Od 1 roku
Hmotnosť (kg): 0,288 kg
Príchuť: mix príchutí
 
 

   Najpredávanejšie