Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 12%
RAFI paštéta so zverinou, čučoriedkami a brusnicami 800g - konzerva

RAFI paštéta so zverinou, čučoriedkami a brusnicami 800g - konzerva

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 02.02.2023

Náš kód: 40568

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 12

 

Akcia 12% platí do: 31.01.2023 (Cena za 1ks)
4,00 € 3,52 €

Cena za m.j.:
4,40 €

Popis

Starostlivo vybrané ingrediencie zaisťujú, že krmivo Rafi poskytuje každému psovi všetky potrebné živiny. Zverina sa vyznačuje vysokým obsahom plnohodnotných bielkovín,ktoré vášmu psovi udržia energiu na celý deň a nenasýtených mastných kyselín ako je omega 3, ktoré podporujú imunitu.
Krmivo Rafi zverina, čučoriedky a brusnice bolo obohatené o ďalšie doplnky, ktoré sa komplexne postarajú o zdravie vášho psa. Doplnok vo forme selénu a zinku posilňuje imunitný systém a pokrýva denné nároky psa na tieto zložky. Ľanový olej je bohatým zdrojom omega 3 a omega 6 mastných kyselín, vitamínu E a mnohých ďalších biologických zlúčenín, ktoré majú protizápalové vlastnosti. Ľanový olej je tiež bohatý na fytosteroly, ktoré podporujú správne fungovanie tráviaceho systému. Čučoriedky a brusnice sú plody, ktoré majú antioxidačné vlastnosti. Prídavok tymiánu má pozitívny vplyv na správne trávenie, obohacuje chuť jedla a má antibakteriálne vlastnosti. Krmivo obsahuje železo, ktoré je zodpovedné za správne fungovanie obehového systému.
Tým, že svojmu psovi dáte Rafi, priaznivo ovplyvníte stav jeho kože a srsti. Krmivo je bohaté na zdraviu prospešné zložky, ako je lyzín, leucín, metionín a cystín. Živočíšne produkty sú prirodzeným zdrojom selénu, železa a medi. Ide o zložky, ktoré podporujú odolnosť organizmu proti škodlivým faktorom životného prostredia. Rafi s čoriedkou a brusnicou má mimoriadnu chuť zvýraznenú ovocím a tymiánom, ktorá napodobňuje prírodné živiny.
Dolina Noteci do svojich produktov nepridáva zvýrazňovače chuti ani umelé farbivá.
Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (mäso zo zveriny 4 %), ovocie (čučoriedky 2 %, brusnica 2 %), minerálne látky, oleje a tuky (ľanový olej 0,2 %), sušený tymian 0,01 %.
Analytické zložky: surová bielkovina - 9 %, surový tuk - 7 %, surový popol - 2,5 %, surová vláknina - 0,8 %, vlhkosť - 78 %, vápnik - 0,3 %, fosfor - 0,25 %.
Doplnkové látky: výživové doplnky/kg: Vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, Zinok (oxid zinočnatý) - 30 mg, Mangán (oxid mangánatý (II)) - 2 mg, Meď (síran meďnatý, pentahydrát) - 0,4 mg, Jód (poťahovaný, granulovaný jodičnan vápenatý, bezvodý) - 0,3 mg.
Podávajte jedlo pri izbovej teplote rozdelené na najmenej dve jedlá denne. Do diéty zavádzajte potravu postupne po dobu asi piatich dní. Zabezpečte stály prístup k pitnej vode. Grain free - bezlepkové.

Príchuť: so zverinou
Hmotnosť (kg): 0,800 kg
 
 

   Najpredávanejšie