Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 25%
FELIX Fantastic Multipack kapsička 12x85g hovädzie s mrkvou, kurča s paradajkami, losos s cuketou, pstruh so zel. fazuľkami v želé

FELIX Fantastic Multipack kapsička 12x85g hovädzie s mrkvou, kurča s paradajkami, losos s cuketou, pstruh so zel. fazuľkami v želé

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 05.12.2023

Náš kód: 17622

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Akcia 25% platí do: 31.12.2023 (Cena za 1ks)
8,51 € 6,38 €

Cena za m.j.:
6,25 €

Popis

Kapsička pre mačky Felix Fantastic hovädzie s mrkvou, kurča s paradajkami, losos s cuketou, pstruh so zel. fazuľkami
Fantastic je rad neodolateľných krmív pre mačky, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili. Každá receptúra, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje krehké kúsky v želé, aby sa vaša mačka mohla do chutného mačacieho krmiva poriadne zahryznúť! Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú energie a pripravenú na šantenie! Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa kŕmneho návodu. To nie je všetko!
FELIX Fantastic je dostupný v širokom rade lahodných receptúr v šťavnatom želé, aby každý deň uspokojil lásku vašej mačky po rozmanitosti. Naozaj chutia tak dobre, ako vyzerajú! FELIX je jednoducho neodolateľný!
100 % kompletné a vyvážené Vitamíny D a E
Zdroj omega-6 mastných kyselín
Bez farbív, so stále rovnakou skvelou chuťou!
Zloženie:
S lososom a cuketou v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (12 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (losos 4 %), zelenina (0,6 % sušených cukiet, zodpovedá 5,4 % cukiet), minerálne látky, cukry. *kúsky: 40 % mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu.
S hovädzím a mrkvou v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho hovädzie 4 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, zelenina (0,6 % sušenej mrkvy, zodpovedá 5,4 % mrkvy), cukry. *kúsky: 44 % mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu.
S kuraťom a paradajkami v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho kura 8 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina (0,6 % sušených paradajok, zodpovedá 5,4 % paradajok), minerálne látky, cukry. *kúsky: 44 % mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu.
So pstruhom a zelenými fazuľkami v želé: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (12 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (morka 4 %), zelenina (0,6 % sušených zelených fazuliek, zodpovedá 5,4 % zelených fazuliek), minerálne látky, cukry. *kúsky: 40 % mäso a výrobky živočíšneho pôvodu.
Analytické zložky: Vlhkosť: 82 %, Proteín: 11,5 %, Obsah tuku: 2,5 %, Obsah anorganických látok: 2,5 %, Hrubá vláknina: 0,05 %, Omega-6 mastné kyseliny: 0,4 %
Dávkovanie: Dospelú mačku s priemernou hmotnosťou (4 kg) kŕmte 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných dávkach. Uvedená kŕmna dávka je určená pre stredne aktívne dospelé mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Vek zvieraťa: Od 1 roku
Hmotnosť (kg): 1,020 kg
Príchuť: mix príchutí
 
 

   Najpredávanejšie